Cool

‘Tash Pacolli mund të kthehet në Kosovë dhe të luajë biz në emisione’ shpërthejnë komentet në rrjete sociale!

11/20/2018 15:10
nga:Natyra

Behxhet Pacolli është njëri nga zëvendëskryeministrat e vendit, shkruan GazetaBlic.

Pasi që Kosova nuk u anëtarësua në Interpol, kjo natyrisht se ishte një goditje për shtetin e Kosovës.

Në rrjete sociale kanë shpërthyer disa komente duke iu drejtuar Pacollit se ai mund të vazhdojë tani të luaj bizz pasi që Kosova nuk u anëtarësua në Interpol.

Shikojeni postimin:

Në njërin nga emisionet argëtuese, zëvendëskryeministri Behxhet Pacolli kishte luajtur lojën bizz bashkë me moderatorin e emisionit.

Shikojeni postimin:

/GazetaBlic/ 

 

05/27/2019 00:36

Zgjedhjet evropiane: Këto janë rezultatet e deritashme!