Sporti

Tare gëzon tifozët e Lazois

01/13/2018 09:06
nga:Y.K

Igli Tare ka insistuar se mbrojtësi Stefan de Vrij nuk do të largohet nga klubi, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Igli Tare ka një lajm fantastik për tifozët e Lazios.

Drejtori sportiv i klubit nga Serie A ka insistuar se mbrojtësi Stefan de Vrij nuk do të largohet nga klubi, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

“Nuk kemi afate, por e sigurtë është që nuk shitet në janar. Është një lojtar i rëndësishëm për skuadrën dhe do të na ndihmojë që të arrijmë objektivat tanë”, ka deklaruar Igli Tare për Gazzetta Dello Sport.

03/16/2018 10:27

Drejtori i Lazios Igli Tare, flet pasi që skuadra e tij siguroi çerekfinalen