05/26/2018 09:09

​Përballje titanësh, sonte luhet finalja e Ligës së Kampionëve

05/26/2018 13:23

Benzema kurrë nuk ka shënuar gol në finale

Karim Benzema është një legjendë e Ligës së Kampionëve. Ai është aktualisht golashënuesi i pestë kryesor në historinë e këtij kompeticioni, me 55 gola, dhe kjo ës...