03/26/2018 20:00

Enca Haxhia po ndjehet krenare me klipin erotik! (Foto/Video)

04/03/2018 16:42

Pas videoklipit me skena të forta erotike Enca dhe spanjolli si në telenovelë turke

Enca Haxhia dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi e dogjën rrjetin me skenat provokuese në klipin 'Dua'. Menjëherë pas publikimit të këngës r...