05/09/2018 20:50

“Kamerieri” Iniesta e shërben Messin, ky i fundit pranon topin në mënyrë spektakolare dhe shënon për 3-0

05/12/2018 13:39

Di Maria bëhet me klub të ri

Angel Di Maria ka vendosur të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës. Angel Di Maria dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain. Sulmuesi ar...