Sporti

Supergol në “Anfield”, zhbllokohet më në fund sfida Liverpool-Watford

12/14/2019 14:11
nga:M K

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Watfordit kur kanë kaluar saktësisht 38’të minuta lojë.

Mohamed Salah shfrytëzoi në maksimum një kundërsulm të shpejtë të bashkëlojtarëve dhe asistimin e Manes, teksa me këmbën e djathtë la të shtangur porterin mysafir, shkruan GazetaBlic.

40′ Liverpool – Watford 1-0

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund të pjesës së parë, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

11/13/2019 10:33

Dëmtimi i Salah më serioz se sa dukej, largohet nga kombëtarja e Egjiptit