Sporti

Super, super Eriksen e shënon edhe golin e tretë personal përballë Irlandës

11/14/2017 22:24
nga:Y.K

Christian Eriksen ka shënuar edhe golin e tretë personal dhe të katërtin për Danimarkën në ndeshjen e “Play Offit” që kjo kombëtare është duke luajtur përballë Irlandës

Shikojeni dy super golat që i ka shënuar ylli i Tottenhamit përballë irlandezëve në Dublin.

Rezultati momental Irlanda 1-4 Danimarka./Gazetablic.com

07/01/2018 13:19

Kroaci – Danimarkë, formacionet e mundshme dhe analiza taktike