Sporti

Super Paulo Dybala, shënon eurogol dhe kalon Juventusin në avantazh

06/30/2020 22:57
nga:Lorik J

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Genoas.

Golin e parë për ekipin e Juventusit e ka shënuar sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, përcjell GazetaBlic.

Dybala ka shënuar një gol të bukur pas një solo aksioni në minutën e 50 të sfidës.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Ja goli

VIDEO