Sporti

Super-ndeshje në NBA, mësoni ato të cilat janë në program

02/05/2020 23:44
nga:M K

Super-ndeshje në mëngjesin e së enjtes në NBA, gjithnjë sipas kohës tonë lokale.

Megjithatë, vëmendja do të jetë në “Chesapeake Energy Arena”, aty ku Oklahoma City Thunder do ta synojë fitoren e tretë radhazi që nga humbja me Dallas Mavericks, shkruan GazetaBlic.

Thunder e presin Cleveland’in i cili nuk po kalon nëpër një formë të mirë, por që synon ngritjen në tabelën e klasifikimit.

Në anën tjetër, përballen Minnesota dhe Atlanta. Të dyja skuadrat nuk po kalojnë formë aspak të mirë në të dyja konferencat, andaj mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë të gjitha sfidat e parapara.

/GazetaBlic/

01/16/2021 08:18

Bucks fitojnë përballë Mavericks, kurse LA Lakers regjistron fitoren e pestë radhazi – LA Clippers bindshëm ndaj Sacramentos