Sporti

Super lajm për Barcelonën pak para duelit me Chelsean, ylli i skuadrës rikthehet nga lëndimi

03/12/2018 16:07
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës takohet me Chelsean të mërkurën me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve.

Pak para këtij takimi, katalunasit kanë pranuar një lajm shumë të mirë rreth lëndimit të mesfushorit, Andres Iniesta, shkruan GazetaBlic

Andres Iniesta sot është stërvitur rregullisht me Barçën dhe pritet të jetë i gatshëm për ballafaqimin ndaj ‘Bluve’.

Vlen të theksohet se takimi i parë mes skuadrave është mbyllur me rezultatin 1-1./GazetaBlic/

09/19/2018 18:21

Ylli i Chelseat nuk udhëton me skuadrën për takimin ndaj Paokut