Showtime

Super Dua Lipa, ndryshon tekstet e këngëve duke dhënë këshilla për Covid-19

09/18/2020 10:01
nga:L I

Dua Lipa ka qenë e ftuar në “The Late Late Show” me James Corden, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja 25 vjeçare kishte zgjedhur të këndonte dy nga këngët e saj më të famshme.

“Dont’t start now” dhe “New Rules” ishin dy projektet që ajo zgjodhi të performonte së bashku me James Corden, por që të dyja në versione ndryshe.

Ato iu dedikuan tërësisht Covid-19, ndërsa këshilluan përmes këngës që të përdoren masat mbrojtëse.

“Vendos maskën tënde, laji duart, nuk është se ke plane të tjera …është e çuditshme, por është e lezetshme, duke ndjekur të gjitha këto rregulla të arta”, thotë një pjesë e tekstit të këngës “New Rules”.

Video:

https://www.facebook.com/latelateshowcbs/videos/320959162685082/

10/24/2020 10:45

Dua Lipa i rikthehet pamjes brune me baluke, duket joshëse teksa xhiron projektin e ri rrugëve të Londrës