Showtime

Super dhuratat luksoze që Morena Taraku mori për ditëlindje!

04/01/2020 17:11
nga:N S

Këngëtarja, Morena Taraku dje festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi 27 vjet, shkruan GazetaBlic.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ka publikuar dhuratat që janë bërë. Duke u nisur nga ambienti, ëmbelsirat, shampanjët, dhuratat e shumta.  Krahas këtyre ajo ka ndarë me ndjekësit edhe një valltare e cila ka vallëzuar në shtëpinë e saj apo hotelin se ku ka qëndruar duke argëtuar të pranishmit. Jeta e saj luksoze që e jeton nuk është për tu habitur për luksin që e ka postuar.

Morena, mori edhe urime të shumta nga ndjekësit dhe fansat.

Shiko videot këtu: VIDEO

/GazetaBlic/

 

 

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro