Sporti

Super aksion dhe super gol nga Werder Bremeni i Milot Rashicës

05/23/2020 15:52
nga:Mergim Rreci

Werder Brenen ka kaluar në avantazh ndaj Freiburgut.

Golin e ka shënuar Bittencourt në minutën e 19-të, shkruan GazetaBlic.

Pamjet nga goli i shënuar

VIDEO