Lajme

Sulmi me vezë, ironizon Veliaj

06/14/2018 17:06
nga:M H

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar sërish për sulmin me vezë ndaj tij sot në nisje të takimit me aktorët e Teatrit Kombëtar.

Kësaj radhe ai ka postuar në Facebook një foto-montazh, ku ai duket si aktori Keanu Reeves në filmin ‘Matrix’.

Veliaj ka ironizuar me kreun e opozitës Lulzim Basha. Kujtojë që sulmin me vezë ndaj kryebashkiakut e bënë të rinjtë e Forumit të parisë Demokratike.

Postimi i plotë i Erion Veliajt:

T’kishte Lulzim Basha nishan do kish bo noj punë në Tiranë a do kish fitu noi palë zgjedhje 😂😂😂

08/12/2018 15:23

Veliaj dhe Ajola në ‘dasmën e vitit’, shikoni si u duk çifti në ceremoninë martesore të Sarës dhe Ledionit