Sporti

Suarez në histori të Barcelonës pas dy golave të shënuar (FOTO)

02/24/2018 21:45
nga:Lorik J

Skuadra e Barcelonës është duke fituar me rezultatin 4-1 ndaj Gironas pas 45 minutave të parë.

Nga dy gola për katalunasit i kanë shënuar, Messi dhe Suarez, shkruan GazetaBlic

Me dy golat e shënuar sot, Luis Suarez hyn në histori të Barcelonës.

Tashmë, Suarez është golashënuesi i gjashtë më i mirë në histori të Barcelonës, duke shënuar gjithsej 143 gola.

Suarez tashmë ka barzuar Alcantaran, i cili gjithashtu ka 143 gola./GazetaBlic/

03/21/2020 23:07

Suarez paralajmëron rikthimin: Kur Barcelona të kthehet në fushë, unë do të jem gati të luaj