Showtime

Stupcat ‘thumbojnë’ keq serialin ‘O sa mirë’: Nuk rritet shikueshmëria duke marr femra seksi në serial!

11/12/2018 16:46
nga:N S

Stupcat‘ janë grupi humoristik të cilët janë mjaft të pëlqyer për publikun kosovar, shkruan GazetaBlic.

Në një intervistë së fundi, aktori Vedat Bajrami i njohur për rolet e shumta të tij si Sahit Plisi, Liki, Fuga dhe shumë të tjerë shpalosi detaje të reja që do sjellë në vazhdim, ai po ashtu foli edhe për shikueshmërinë  e serialeve.

Pasi që sot bukuria po luan një rol tejet të madh në shumicën e rasteve, është paksa e çuditshme fakti se të seriali ‘Egjeli’ apo në përgjithësi në humorin kosovar të ‘Stupcave’ vërehet mungesa e ndonjë vajze të bukur, dhe grupi mbeten ata të cilët e bëjnë humorin me të mirë.

Nëse e krahasojmë serialin ‘O sa mirë‘, serial ky që ka një shikueshmëri të madhe, ka një dallim, pas që aty figurojnë një numër vajzash që cilësohen të bukura dhe marrin me shumë vëmendje në serial.

Duke u pyetur për shikueshmërinë e serialeve Vedat Bajrami, tha se nuk rritet shikueshmëria duke marrë femra seksi në serial.

Shikojeni videon nga minuta e 3:19.

/GazetaBlic/ 

11/24/2019 13:59

Së shpejti fillon seriali ‘O Sa Mirë’, priten rikthime dhe shumë befasi të tjera