Cool

Striptizerja bie nga shufra e argëtimit, ja çka ndodh me të

02/11/2020 11:27
nga:N S

Momenti i pazakontë kur një striptize bie nga shufra e argëtimit nga një distancë gjashtë metërshe derisa argëtonte publikun duke vallëzuar është kapur në kamera.

Mediet e huaja bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në Dallas të Teksasit, SHBA.

Përkundër rënies, siç shihet në videon e siguruar, gruaja e pa identifikuar kthehet sërish në skenë dhe vazhdon vallëzimit.

Po ashtu, mediet e huaja bëjnë të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore, duke thyer nofullën, dhëmbët dhe shpinën.