Showtime

Stresi thotë se qetësohet kur dëgjon Albin Kurtin duke folur

04/09/2020 22:45
nga:L I

Stresi gjithmonë është shprehur hapur për bindjet e tij politike, shkruan GazetaBlic.

Reperi shqiptar madje ka treguar edhe simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë, Albin Kurtin, ku dedikimet e tij kanë qenë të shpeshta për të.

Stresi mbështet Albin Kurtin: I vetëm ja dole deri këtu dhe të shkon ta mbash vetëm Qeverinë

E edhe sonte ai ka bërë një gjë të tillë, ku ka shkruar se kur e dëgjon duke folur Albin Kurtin, ai qetësohet.

“Sonte nga ora 21:30 Jam ne terapi sepse kur degjoj Zotin @albinkurti_ Qetsohem Kshtuqe everything”, ka shkruar Stresi në postimin e bërë, pasi Albini është i ftuar në njërin nga televizionet vendore.

/GazetaBlic