Showtime

Stresi jep mesazhin e papritur nga burgu për babain e tij dhe Lulzim Bashën

06/12/2019 13:23
nga:L I

Data 12 qershor është një ditë e veçantë për reperin Stresi, pasi babai i tij në këtë ditë feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Sali Lushaj njihet si krahu u djathtë i ish kryeministrit, Sali Berisha.

Por, përveç babait të tij, edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha feston ditëlindjen.

Reperi ua dedikuar një urim të dyve nga qelia e burgut.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj gjithë të mirat! Gëzuar dhe mos u dorzo!!”, shkruan ai krah fotos së të atit dhe kreut të opozitës.

Ndryshe, Stresi ka disa muaj që gjendet në burg, pasi u arrestua në një hotel dhe u kap me narkotikë dhe armë./GazetaBlic