Lajme

Stoku po harxhohet: Bli veturë tek Auto Mita dhe përfito servisin falas TON JETËN’ me këto shërbime

06/03/2020 10:53
nga:Gazeta Blic

Lideri i industrisë automobilistike, Auto Mita, së fundmi ka lansuar ofertën më bombastike ndonjëherë, duke ofruar servisin falas ton’ jetën për të gjithë klientët që blejnë veturë të re.

Qysh prej lansimit të kësaj oferte në muajin maj, showroom-i i Auto Mitës është “pushtuar” nga klientët e shumtë të cilët po përfitojnë nga kjo ofertë fantastike.

Kjo për shkak se ata duan që ton’ jetën ta kenë servisin falas, ku përfshihet:

– Filtri i vajit
– Filtri i ajrit
– Filtri i kabinës
– Filtri i naftës
– Vaji
– Shërbimi (puna e dorës)

 

Vështirë me besu, po me ble veturë të re SERVISIN e keni fal' ton jetën, e servisi përfshin:✅ Filtër Vaji,✅ Filtër…

Publiée par Renault dhe Dacia – Auto MITA sur Samedi 23 mai 2020

 

Kjo ka ndikuar që stoku i veturave të fillojë të harxhohet, prandaj mos thuaj “se kom ditë” dhe shfrytëzoje këtë ofertë të jashtëzakonshme menjëherë!

 

Për më shumë informacione rreth kësaj oferte, vizitoni showroom-in e Auto Mitës ose kontaktoni në numrat: 045 500 588 dhe 045 645 666.