Showtime

Stilisti i Jonida Maliqit në Eurovision zbulon prapaskenat me këngëtaren serbe

05/23/2019 07:53
nga:N S

Stilisti që u kujdes për veshjen e Jonida Maliqit në Eurovision ka zbuluar disa nga prapaskenat e festivalit.

“Përpara se ta bëni lajm: Nuk kam asgjë me asnjë shtet pjesëmarrës, por këngëtarja e shtetit të përmendur më parë, në 10 ditë prova dhe pse ndanim të njëjtin korridor në ‘backstage’, prej 1 metër e 30 cm nuk ngriti njëherë kokën të përshëndeste, ritual kortezie që ndodhte rëndom me të gjithë pjesëmarrësit si dhe me mediat serbe që u pikëlluan nga shqiponja në finale”, shkruajti Ardi Asllani me anë të një postimi në Instagram.

01/05/2020 07:42

Jonida Maliqi konfirmon ndarjen nga Romeo Veshaj!