Sporti

Statistika interesante mes Mohammed Salah dhe Neymar

09/18/2018 18:16
nga:M K

Liverpool dhe PSG do të përballen sot me fillim nga ora 21:00 në ‘Anfield’.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e parë të grupit C, në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Kuptohet vëmendja do të jetë mes dy yjeve të secilës skuadër, Mohammed Salah dhe Neymar.

Më poshtë i keni disa statistika interesante mes egjiptianit dhe brazilianit.

Kujtojmë edhe njëherë që ne do t’iu raportojmë gjatë gjithë kohës për këtë duel dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

08/13/2020 08:58

Neymari fenomenal, arrin rekordin e Messit që e mbante nga viti 2008