Lajme

Stacionit policor në Gjakovë i shtohen 63 zyrtarë të rinj policorë

09/16/2019 11:05
nga:Blerim Halili

Stacionit policor në Gjakovë sot iu kanë shtuar edhe 63 zyrtarë të rinj policorë, ka njoftuar komandanti i këtij stacioni, Kristë Gjokaj.

“Të gjithë të rinjë dhe të reja të cilët do t’i japin freski dhe hijeshi qytetit, njëkohesisht siguri më të madhe për të gjithë”, ka thënë për ta Gjokaj.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetar.

Nga sot Gjakoves iu shtuan 63 zyrtar policor të rinje të cilet do të kujdesen për Ju. Te gjithë të rinje dhe të reja të cilet do ti japin freski dhe hijeshi qytetit, njekohesisht siguri më të madhe për të gjithë.

Urime Gjakovë./Gazeta Blic