Sporti

Spektakël para nisjes së kampionatit botëror, Robbie Williams e “kall” Moskën

06/14/2018 16:43
nga:Y.K

Këngëtari me famë botërore Robbie Williams po përformon në hapje të kampiontit botëror “Russia 2018”, shkruan  Gazeta Blic

Me një skenografi fantastike dhe me një interpretim dinjitoz siç di vetëm britaniku ka çmendur 81 mijë shikues në stadiumin “Luzhniki” të Moskës

“Fell, Angeles” dhe disa tjera këngë të tij kanë bërë publikun për vete.

Kujtojmë që ndeshja e parë e këtij kampionati do të luhet sot në ora 17:00, ku takohen kombëtarja nikoqire Russia dhe Arabia Saudite

Gazeta Blic do iu mbajë të informuar për çdo gjë që ndodhë për një muaj rresht në këtë kampionat i cili është ngjarja më e madhe sportive në botë për vitin 2018./Gazeta Blic

01/24/2019 14:42

Vjen edhe një lajm i keq për Emiliano Sala dhe pilotin!