Uncategorized

Spanja – Rumania, formacionet zyrtare

11/18/2019 19:48
nga:Lorik J

Spanja sonte do të takohet me Rumaninë.

Spanja dhe Rumania takohen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes së fundit të kualifikimeve për kampionatin evropian, raporton GazetaBlic.

Spanja ka siguruar kualifikimin në evropian, ndërsa Rumania nuk ka shanse të bëjë një gjë të tillë.

Më poshtë keni formacionet zyrtare: