Lajme

Sot zbulohen shtatoret e heronjve të Podujevës (VIDEO)

01/31/2018 09:02
nga:M H

Sot gjatë ditës në “Sheshin e Dëshmorëve” në Podujevë do të bëhet zbulimi i shtatoreve të heronjve Edmond Hoxha, Hakif Zejnullahu, Zahir Pajaziti dhe Ilir Konushevci.

Ngjarja mbahet nën patronazhin e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, njofton Klan Kosova.

11/15/2018 08:51

Bëhet publike video e punëtorit të Bechtel Enkas, i cili mbeti i varur për disa orë në vinç