Showtime

Sot ka festë në familjen Muqiqi, ja për çka bëhet fjalë

08/05/2020 15:31
nga:N S

Sot ka festë në familjen e Nysret Muqiqit.

Albatriti feston ditëlindjen, shkruan portali GazetaBlic.

Këngëtari ka lindur me 5 gusht në vitin  1991 dhe sot mbush 29 vite. Ai mori urime të shumta nga fansat por edhe familjarët e tij

Motra, Albiona e uroi me një postim në Instagram.  Po ashtu, Merita nëna e këngëtarit shkroi disa fjalë prekëse për ditëlindjen e djalit.

‘Urime ditelindjen me i miri im, asgje s’eshte me e rendesishme se shendeti dhe lumturia jote, prandaj te deshiroj me zemer shendet dhe qofsh i lumtur gjithmon me femijet , me Egzonen dhe ne . Te dua pafundesisht zemra ime’, ka shkruar ajo.

Natyrisht se nuk kishte se si të mumgoj edhe urimi nga bashkëshortja Egzona. ‘Urime zemer festofshim edhe 100vite se bashku❤️🥂Te dua👩‍❤️‍💋‍👨’, përfundoi Egzona.

03/08/2020 10:53

Albatrit Muqiqi me një imazh familjar uron festën e 8 Marsit