Showtime

Sot ka festë në familjen e kryeministrit Ramush Haradinaj!

05/15/2019 17:59
nga:N S

Sot ka festë në familjen  e kryeministrit Ramush Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Vajza e tij Hana i feston ditëlindjen.

Ishte Anita me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, e cila i uroj ditëlindjen.

‘Ti i ndriqove shpirtrat tane me driten e bukur si Hane, solle qetesine e pastertine e madheshtine e bardhe si Hane, Ti, uroj te kesh fuqine e drites se Henes ne jete, Ti e bukura e jona Hane!!! Ne ditelindjen e 13 Te uroj gjithe lumturine e botes sot e perjete, drita e shpirtit tim, Hane!! Gezuar, mua do me kesh gjithmonë pas! Te don Gjini, Ramushi, Trimi dhe une!’ ka shkruar  ajo duke i bashkëngjitur imazhin e mëposhtëm.

/GazetaBlic/

 

 

07/31/2020 07:35

Haradinaj: Kurban Bajrami është vërtetim i harmonisë e bashkëjetesës sonë fetare