Sporti

Sot ia bën sefte edhe La Liga

09/12/2020 11:08
nga:M K

Përveç Premier Ligës, sot ia bën sefte edhe La Liga.

Gara më e rëndësishme e futbollit në Spanjë, vjen me një tjetër edicion special, me favoritë të zakonshëm dhe me spektakël të garantuar, përcjell GazetaBlic.

Ditën e sotme në program janë tri ndeshje, kurse ajo që ia vlen të ceket është fakti se gjigantët, Barcelona e Real Madridi nuk do t’i zhvillojnë këtë fundjavë.

Më poshtë duelet që janë sot në program:

16:00 Eibar – Celta Vigo

18:30 Granada – Ath Bilbao

21:00 Cadiz – Osasuna

/GazetaBlic/

06/24/2020 23:53

Eleganca e Vinicius dhe perla e Ramos, mjaftojnë | Real Madridi rikthehet në krye të La Ligas