Lajme

Sonte në ora 22:00 në ‘BlicInterview’ i ftuar është i pari i Gjakovës, Ardian Gjini

02/15/2019 13:36
nga:Gazeta Blic

Këtë të premte në emisionin “BlicInterview” i ftuar është i pari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini.

Të gjithë shikuesit e Klan Kosovës dhe lexuesit e GazetaBlic, e kanë mundësinë që nga ora 22:00 të dëgjojnë deklaratat e Gjinin rreth asaj se, a po gabon Ramush Haradinaj që nuk po i dëgjon Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Cili është dallimi në qëndrime për sa i takon taksës?

A ka gjasa që të bëhet një kompromis i përbashkët në mënyrë që Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve?

A po shkon Kosova drejtë ndarjes?

Si do t’i ndalojë kryeministri, Ramush Haradinaj përpjekjet për Korrigjimin e Kufijve dhe a mund të bije Qeveria?

Cilat janë opsionet e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës?

Këto e shumë deklarata të tjera me rëndësi mund t’i ndiqni në Klan Kosova nga ora 22:00, derisa GazetaBlic do t’iu sjellë në detaje deklaratat më të fuqishme të Gjinit në “BlicInterview me Astrit Gashin”.

Më poshtë mund ta shikoni promon e përgatitur ku janë shkëputur disa nga sekuencat e këtij emisioni:

PROMO: Ardian Gjini i ftuar në BlicInterview

Këtë të premte në emisionin "BlicInterview" i ftuar është i pari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini.Të gjithë shikuesit e Klan Kosovës dhe lexuesit e GazetaBlic, e kanë mundësinë që nga ora 22:00 të dëgjojnë deklaratat e Gjinin rreth asaj se, a po gabon Ramush Haradinaj që nuk po i dëgjon Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Cili është dallimi në qëndrime për sa i takon taksës?A ka gjasa që të bëhet një kompromis i përbashkët në mënyrë që Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve?A po shkon Kosova drejtë ndarjes?Si do t'i ndalojë kryeministri, Ramush Haradinaj përpjekjet për Korrigjimin e Kufijve dhe a mund të bije Qeveria?Cilat janë opsionet e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës?Këto e shumë deklarata të tjera me rëndësi mund t'i ndiqni në Klan Kosova nga ora 22:00, derisa GazetaBlic do t'iu sjellë në detaje deklaratat më të fuqishme të Gjinit në "BlicInterview me Astrit Gashin".

Publiée par GazetaBlic sur Vendredi 15 février 2019

09/17/2020 21:06

Gjini: Të gjitha profetësitë e Kurtit kanë dalë të gabueshme