Sporti

“Skuadrat e mëdha ta përcjellin Arbër Zenelin”

04/15/2019 17:26
nga:Natyra

Ish trajneri i Marseille, Elie Baup ka deklaruar se skuadrat e mëdha franceze duhet ta vëzhgojnë Arbër Zenelin.

Në afatin e ardhshëm kalimtar dy futbollistët e Reims, Arbër Zeneli dhe Remi Oudin janë opsion shumë i mirë. Ekipet e mëdha duhet ti ndjekin” deklaroi Baup për CoeurMarseillais.

Zeneli u transferua te Reims në janar nga Heerenveni.

Aktualisht vlera e mesfushorit kosovar në treg është 6 milionë euro.

09/10/2019 14:51

Mungon në sfidën Angli – Kosovë, ky është reagimi i jashtëzakonshëm i Arbër Zenelit para ndeshjes