Showtime

Skivi po sjellë një bashkëpunim tejet interesant vetë i treti

12/03/2019 22:42
nga:L I

Në kuadër të projekteve të fundvitit, një bashkëpunim mjaft interesant duket se nuk do të mungojë nga reperi i njohur Skivi.

Ai nuk do të vijë me një por me dy emra të tjerë në një bashkëpunim i cili tashmë ka përfunduar.

Reperi ka bashkuar forcat me Florianin dhe një emër të ri në skenë por mjaft premtues, Doksi.

Sipas burimeve të Prive.al, kjo këngë e djemve që do titullohet ‘Dredha’ publikohet brenda dy javësh.

Teksa kurreshtja është mjaft e madhe për një kombinim të tillë, s’na mbetet gjë tjetër pos të presim deri në publikimin zyrtar që ndodhë së shpejti.