Lajme

S’kanë të ndalur rrahjet, kësaj radhe plasin karriget në Vushtrri

08/14/2019 09:49
nga:Y I

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të Vushtrrisë.
Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar, të cilët përdorën mjete të forta.

Madje, njëri prej tyre, siç shihet në video, nxjerr edhe thikën dhe tenton t’i sulmojë disa persona.