Sporti

S’kanë të ndalur golat në “Old Trafford”, shënohen dy të tjerë

07/04/2020 17:19
nga:M K

Janë shënuar edhe dy gola të tjerë brenda pak minutave të pjesës së dytë në duelin Manchester United – Bournemouth.

Fillimisht, në minutën e 50′, Joshua King realizoi nga pika e bardhë për 3-2, por nuk kaluan as katër minuta të tjerë dhe Greenwood shënoi golin e dytë personal dhe të katërtin për United në këtë duel, përcjell GazetaBlic.

Më poshtë edhe golat, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

3-2 BOURNEMOUTH

4-2 MANCHESTER UNITED

/GazetaBlic/

07/04/2020 17:55

Manchester United bindshëm ndaj Bournemouth, momentalisht në zonën “Champions”