Sporti

S’kanë të ndalur golat në duelin Sassuolo – Inter, shënohen edhe dy të tjerë

10/20/2019 14:06
nga:M K

Është akorduar edhe një tjetër penallti për Interin, në minutën e 70’të.

Lautaro Martinez ishte ai që e konvertoi në gol 11-metërshin e dytë të kësaj sfide, shkruan GazetaBlic.

Nuk kaluan as tre minuta dhe vendasit ngushtuan epërsinë, përmes Djuricic.

75′ Sassuolo – Inter 2-4

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, tani kur ka mbetur vetëm edhe një çerek ore lojë.

Më poshtë edhe të dy golat e para pak çasteve:

1-4

2-4

/GazetaBlic/

06/28/2020 23:43

Spektakël në “Ennio Tardini”, Interi përmbys Parmën në çastet e fundit