Lajme

Skandaloze: Studentja nga Kosova duke marrë kokainë në fakultet (Kujdes pamjet janë shqetësuese)

12/01/2017 17:38
nga:M H

Një video skandaloze po shpërndahet me te madhe në Facebook, ku një vajzë e re dyshohet se është duke konsumuar mjete narkotike.

Shkolla është institucion edukativ-arsimor veprimtaria e të cilit është: Mësimdhënia aktive intelektuale nëpërmjet të nxënit gjatë gjithë jetës; Përvetësimi i njohurive shkencore dhe artistike me karakter nacional dhe botëror; Zhvillimi tek nxënësit etj.

Por si duket shkollat tona nuk po i kryejnë më këto funksione. Në videon më poshtë do shihni aktin e tmerrshëm të kësaj vajze, tregon edhe sa shumë ka degraduar niveli arsimor dhe edukativ.

 

12/05/2018 12:28

Shikojeni këtë video, dhe do kaloni një të mërkure duke qeshur!