Cool

Skandaloze, djali i bën seks oral të dashurës në mes të plazhit (Video)

07/17/2017 15:59
nga:Gazeta Blic

Një çift është filmuar teksa partneri i bënte seks oral të dashurës në mes të plazhit. Afër tyre nuk kishte vetëm të rritur por edhe fëmijë të cilët luanin fare pranë.

Pamjet janë filmuar në Jesolo të Italisë, dhe më pas janë bërë publike nga mediat vendase.