S’ka takim ndërmjet VV dhe LDK?!

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka planifikuar ndonjë takim për orët e mbrëmjes së sontme. Të pakten kështu konfirmojnë burimet brenda dy subjekteve politike, të përfshira në negociata për marrëveshje bashkëpunimi tash e tre muaj, raporton GazetaBlic. “Deri në këto momente nuk është planifikuar ndonjë takim ndërmjet drejtuesve të dy partive, VV … Continue reading S’ka takim ndërmjet VV dhe LDK?!