Showtime

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

09/11/2019 08:02
nga:N S

Sinan Vllasaliu përmes një postimi të bërë në llogarinë e tiji në Instagram ka paralajmëruar se shumë shpejt do publikojë këngën e tij të re.

Në postimin e bërë në Instagram këngëtari shihet duke kënduar pak nga kënga e tij e re.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Sinani titullohet ‘Jeta lamsh’ dhe brenda 4 muajve numëron mbi një milion klikime në platformën Youtube.