Sporti

Silva i qëndron besnik Manchester Cityt

02/10/2019 23:54
nga:Ideal

Mesfushori spanjoll, David Silva, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra Manchester City.

Silva është në dijeni se Manchester City mund ta sjellë në klub ndonjë lojtarë të ri i cili mund ta zëvendësojë atë. Mirëpo kjo gjë nuk e brengosë 33 vjeçarin.

Ai ka thënë se vetëm dëshiron të fokusohet në lojë dhe ta shijojë futbollin.