Showtime

Si duket pa grim femra më e bukur në botë, Kendall Jenner? (Foto)

11/28/2017 20:30
nga:A. R.

Kendal Jenner është njëra nga modelet më të kërkuara në skenë dhe revista “Forbes” këtë vit e shpalli manekinen më të paguar në botë.

Manekinia 22-vjeçare me vite mbretëron në skenën e modës, transmeton KosovaPress.

Lexo po ashtu:

Deri tash ka qenë pjesë e ballinave të revistave “Vogue”, “Ela”, “Harpers Bazar”.

Fotografitë e fundit të bëra në rrugët e Majamit zbulojnë se si supermodelja duket pa grim.

Kendall ka kaluar ditën jashtë duke telefonuar dhe nuk është brengosur për shkak të pranisë së paparacëve në afërsi të saj.

04/17/2019 21:01

Kendall Jenner e pranon publikisht: Kam qenë gjithmonë ndryshe nga motrat e mia