Showtime

Si do të dukeshin personazhet e filmave të njohur me gjini të ndryshuar?

07/02/2020 22:16
nga:L I

Filteri i barazisë gjinore të FaceApp u bë virale në Twitter kohët e fundit, përcjellë GazetaBlic.

Tani ka ardhur koha të hedhim vështrimin tonë ndaj personazheve imagjinarë. Filtri vërtetoi se ishte një mjet qesharak i fuqishëm dhe personazhet e filmave tanë të dashur tani do të qëndrojnë me ne, si në formën e tyre mashkull ashtu dhe femër, për një kohë të gjatë.

Më poshtë keni disa personazhe të filmave gjinia e të cilëve ka “ndryshuar” përmes këtij filteri: