Showtime

Shyhrete Behluli me familje izolohen në Brezovicë

03/15/2020 09:17
nga:N S

Këngëtarja ka kërkuar kujdes të shtuar nga qytetarët.

Shyrete Behlulu ka zgjedhur brezovicën si vendi adekuat për tu mbrojtur nga koronavirusi.

Këngëtarja është shoqëruar nga familja e saj në vilën e tyre në Brezovicë, prej nga kanë ndarë edhe imazhe nëpër rrjete sociale ku po bëjnë apel për kujdes të shtuar.

“Panik jo, kujdes po” ka shkruar Shyhretja ndërsa edhe rea e saj Learta ka kërkuar nga qytetarët që këto ditë të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.

08/06/2020 22:53

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha: Na ka marrë malli për dasma