Showtime

Shyhrete Behluli feston ditëlindjen, duket më e vjetër për këto vite (FOTO)

01/11/2018 10:01
nga:E Sh

Është ndër këngëtaret më të dashura të skenës popullore, shkruan Gazeta Blic.

Dje në familjen Behluli kishte festë të madhe, pasiçë artistja e madhe kishte ditëlindjen e cila mbushi plot 56 vjeç. Ndonëse është më e komentuara në shtypin rozë, e gjithë vëmendja është në postimet që familja e tyre bëjnë.

Me ç’rast edhe për ditëlindjen e bilbilit të Mushtishtit na kishe njoftuar Engji, me publikimet në llogarinë e saj ‘instastory’, në një nga restorantet në kryqytet u bë dekorimi dhe surpriza më e bukur nga vetë familjarët e Shyhretes.

Me disa buqeta me lule dhe me tortë ngjyrë ari karakterizohet edhe ditëlindja e 56-të e Shyhretes. Kujtojmë se përgjatë këtyre viteve, artistja na ka sjellë shumë hite dhe projekte të suksesshme./GazetaBlic.

12/13/2018 17:41

Gjenden 15 kilogram eksploziv në Gazimestan