Uncategorized

Shtohet edhe një Trump (Foto)

03/20/2017 19:26
nga:M H

Eric Trump, djali i presidentit amerikan, Donald Trump, ka bërë të ditur sot nëpërmes rrjetit social Twitter se ai dhe bashkëshortja e tij po presin një djalë.

“Lara dhe unë jemi të emocionuar të iu tregojmë se po familjes Trump po i shtohet një djalë në shtator. Ka qenë një vit i mrekullueshëm. Jemi të bekuar,” ka shkruar Eric.

Ndërsa Presidenti Trump ka përgëzuar djalin dhe nusen, duke u thënë se ndjehet i lumtur dhe krenar me të dy.

Gruaja e Eric Trumpit, Lara, ka thënë se po kalon një shtatzëni të shëndetshme dhe pa probleme.

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj