Uncategorized

Shqiptari kap mat çiftin në një parkim në New York (VIDEO)

07/05/2017 08:27
nga:A. R.

Një shqiptar ka mbetur i habitur nga skena që ka parë në rrugët e White Plains, një qyteti të New York-ut.
Ai hodhi sytë nga një makinë e parkuar dhe mundi të xhironte një video të një çifti të cilët po depilonin njëri-tjetrin në mes të ditës në një rrugë të populluar.

Gruaja kishte kaluar në sediljen e pasme të makinës dhe me brisk në dorë po depilonte kurrizin e burrit. Për pjesën e parmë të trupit të tij ai ishte pajisur vetë më një brisk dhe po vazhdonte punën.

05/20/2020 21:16

“Erdhi Dita” që PDK ta akuzojë Vetëvendosjen për kapjen e shtetit