Lajme

Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe… Si jetojnë ata sot në Serbi?

01/26/2020 00:32
nga:Gazeta Blic

Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe… Si jetojnë ata sot në Serbi?

Çfarë ka mbetur pas? Përse policia ndalon grupin e Top Channel? Çfarë duan të fshehin?

Për t`i kuptuar këto dhe shumë detaje të tjera, ndiqni të plotë videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema.