Cool

Shqiponja sulmon leopardin tenton ta marr me veti, luftë e pazakonshme (Video)

03/02/2018 21:31
nga:Gazeta Blic

Shqiponja ka bërë një luftë të jashtëzakonshme për të realizuar qëllimin e saj.

Mbërthyer me krahët e gjatë dhe ngulitur thonjtë e këmbëve në kafshët tjera, ajo është fituese e çdo lufte.

Të tilla do të shihni mes saj dhe qenit, ujkut, gjarprit e shumë të tjera.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni fuqinë e pabesueshme te saj.

03/22/2018 08:28

Gjarpri gati 5 metra e kafshon 2-vjeçaren, i shkakton plagë të tmerrshme (Foto/Video)