Showtime

Shpërthen ish banorja e BB9: “Meshkuj k…, ngatëroni burrërinë me atë mes këmbëve’ (Foto)

09/14/2017 10:44
nga:N S

Ky shpërthim vjen nga një prej ish banoreve të Big Brother 9.

Dona Pietri ka reaguar me anë të një postimi i cili do i bëjë meshkujt të ndihen keq.

‘Disa ngatërojnë burrërinë me atë ‘aletin’ në mes të këmbëve! Ka femra burrnesha, ka deh meshkuj kurva’-shkruan Dona.

Nuk dihet se kush e ka prekur në palgë këtë vajzë, që e ka merituar nëj reagim kaq të ashpër. Vetëm para disa javësh ajo i dha fund lidhjes me partnerin e saj Musa.

Me sa dukej kjo ndarje ishte e qetë dhe pa deklarata kundër njëri tjetrit. Por paqja kaq e kishte…Apo bëhet fjalë për dikë tjetër…?

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj