Lajme

Shpend Ahmeti thirrje forcave politike: “Këto janë ditë të vështira, bashkohuni”

06/24/2020 21:40
nga:M K

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti u ka bërë thirrje forcave politike në vend që të bashkohen në këto momente, sipas tij, të vështira.

Ky reagim erdhi pas ngritjes së aktakuzës ndaj presidentit Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit nga dhomat e specializuara përcjell GazetaBlic.

Lexoni të plotë deklaratën e të parit të kryeqytetit.

Kam qenë dhe do të vazhdoj të jem ndër përkrahësit më të mëdhenj te zbardhjeve të krimeve të luftes. Kam dëshirë që për…

Publiée par Shpend A. Ahmeti sur Mercredi 24 juin 2020

/GazetaBlic/

08/02/2020 19:17

Ahmeti tregon se kur do të hapen çerdhet